Spersonalizuj swoje cztery kąty

Planując zakup mieszkanie czy też budowę domu zastanawiamy się jak zaprojektować przestrzeń aby czuć się w swoich czterech kątach wyjątkowo. Niektórzy z nas zasięgają porad architekta, korzystają z pomocy projektanta, a pozostała część spełnia swoje wizje i marzenia samodzielnie urządzając kuchnię, sypialnię, salon, łazienkę, sypialnie, pokój dziecka…

A Bedroom with Teddy Bears

Wybierając kolory ścian, rodzaj płytek, meble, warto pomyśleć o dodatkach, które sprawią, że nasze mieszkanie/dom będzie miejscem, do którego chętnie wracamy i spędzamy w nim czas w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Dodatki w postaci różnego rodzaju wazonów, figur, zasłon, dywanów, lamp, obrazów ozdobnych poduch, stanowią elementy nadające ciepły i przytulny charakter naszemu domowi.
Co w takim razie sprawi, że wchodząc do domu poczujemy się jak u siebie?
Spersonalizujmy swoje cztery kąty za pomocą zdjęć.
atmosferaok

jako 3

Każdy z nas skrywa zdjęcia po albumach i zagląda tylko wtedy, kiedy trafi się okazja np. wizyty znajomych, rodziców aby powspominać ważne oraz wesołe np. wspomnienia z niezapomnianych wakacji.

WAKACJE

Jeśli mamy zdjęcia, na które w sposób szczególny reagujemy i uwielbiamy je pokazywać, włóżmy je w ciekawą ramkę, która odpowiada jego atmosferze i ustawmy w sypialni, salonie i gdzie tylko uważamy. Tylko nie zagalopujmy się i nie zastawmy całego mieszkania w zdjęciach, bo zrobimy z mieszkania prywatną galerię a goście mogą czuć się nieswojo.
Na rynku jest ogromny wybór rodzaju, wielkości i stylu ramek. Aby dobrać odpowiednie, wystarczy poszperać ?
ramki rodzaje

ramki rodzaje 2

ramki rodzaje 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *