Jak odmienić nudne wnętrze?

Przebudowy, rekonstrukcje, modernizacje, naprawy ? wszystkie te działa kojarzą nam się wyłącznie z ogromnym bałaganem i nie zawsze oczekiwanym efektem finalnym. Remont jest świetną sprawą, pod warunkiem jednak, że dysponujemy dużym zapleczem finansowym. Nie ma co ukrywać ? dzięki pieniądzom jesteśmy w stanie odnowić naszą dotychczasową przestrzeń, sprawić, aby była ona bardziej komfortowa i wygodna.

Z pewnością po przeprowadzeniu generalnego remontu obiecujemy sobie, że przez najbliższych kilka lat nie zatrudnimy żadnego fachowca. Ale z biegiem upływającego czasu nasze dotychczasowe aranżacje zaczynają nas nudzić. Aby odnowić nieco nasze mieszkanie, niekoniecznie musimy przewracać wszystko o 180 stopni, wystarczą drobne, wręcz kosmetyczne zmiany, aby nudna zniknęła z naszego domu. Zakup większości zaprezentowanych dodatków to koszt kilkunastu, maksymalnie kilkudziesięciu złotych, a efekt z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Kosze wiklinowe ? to jedna z najczęściej wykorzystywanych przez nas dekoracji. Dlaczego jest tak uwielbiana? Ponieważ łączy w sobie nie tylko świetną prezencję, ale i funkcjonalność ? kosze są bardzo pojemne więc ulokujemy w nich wszystkie znajdujące się w domu zbędne dodatki.

Świeczki, świeczniki ? każdy z nas uwielbia przytulne, ciepłe, klimatyczne pomieszczenia. Dzięki nawet niepozornym podgrzewaczom możemy odmienić nasze wnętrze.

Lampy ? nie muszą być klasyczne, nudne? Ciekawy design sprawi, że z przyjemnością będziesz spędzać czas w swoim starym, a jednak odmienionym wnętrzu.

Poduszki ? to dodatek, którego w domu nigdy nie będzie za mało. Interesujące nadruki, ciekawe formy, różnorodne kolory ? poduszki w mig odmienią każde, nawet najbardziej nudne pomieszczenie.

Pledy, narzuty ? doskonała ozdoba, która ociepla klimat wnętrza. Niezależnie od tego, czy będzie zdobić fotel, kanapę, sofę, czy użyjemy jej jako elementu znajdującego się to tu, to tam ? jej faktura będzie zawsze ciekawą dekoracją.

Typografia ? niosący przesłanie napis zawarty w ramie przyciągnie uwagę każdego z gości, a przede wszystkim odmieni Twoje wnętrze.

Oczywiście nie zawsze musimy bazować na drogich dodatkach ? również wazon ze świeżym bukietem kwiatów nada charakteru wnętrzu. Warto stworzyć swoją osobistą małą galerię zdjęć ? antyramę wykonać możemy niewielkim kosztem samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *