Dekoracje świąteczne

Klimat nadchodzących świąt powoli daje nam się we znaki. Co rusz zasypywani jesteśmy ofertami świątecznymi, a w marketach możemy przeglądać produkty na specjalnie zaaranżowanych kiermaszach.
Naszym tegorocznym świątecznym postanowieniem jest rzetelne podejście do tematu oprawy domu ? zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Pozostawienie kwestii dekoracyjnych na ostatnią chwilę nigdy nie kończy się dobrze i w efekcie dysponujemy wyłącznie tym, co rok temu. Ozdoby świąteczne bez wątpienia dodają uroku i sprawiają, że pomieszczenia w tym cudownym okresie stają się jeszcze bardziej pełne magii i ciepła. Choć dopiero początek listopada zakładamy, że część z Was udekorowała już swoje pokoje lampkami czy pierwszymi ozdobami.
 
swieta5
 
Ozdabianie domu, a także coraz częściej biura, to standard. Standard ? dodajmy taki, z którego nikt z nas nie ma zamiaru rezygnować, a sądząc po reakcji wielu z nas ? wręcz przeciwnie, koncentrujący maksimum uwagi. Zmiana aranżacji wnętrz jest niezwykle przyjemna, dzięki temu odczuwamy wyjątkowość Świąt intensywniej.
 
Jak wspomnieliśmy, dekoracje coraz śmielej wkraczają w sferę naszych miejsc pracy. Popularne staje się ?upiększanie? przestrzeni firmowej, dzięki czemu nadajemy jej personalnego charakteru, a dodatkowo mamy okazję poczuć się milej, nawet jeżeli ilość obowiązków nas przytłacza.
Niezależnie od tego, jakie pomieszczenie chcesz udekorować, możesz wybierać spośród szerokiego wachlarza ofert, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i dekoratorskich wizji.
 
Szczególne miejsce w każdym domu/biurze zawsze zajmuje choinka. Symbol życia i odradzania się, nawet w najbardziej kreatorskiej postaci to priorytet Świąt Bożego Narodzenia. Żywe lub sztuczne drzewko, choinka ze skrzynek, gałązek, światełek ? abstrahując od wybranej przez nas koncepcji, każda choinka zasługuje na wyjątkowe dodatki.
 
swieta2
 
Aby magia świąt wyczuwana była w każdym zakamarku domu warto wybrać produkty, które zainspirują do stworzenia własnych ozdób świątecznych. Jeżeli brak czasu nie pozwala Ci na kreatywność, wybierz dodatki gotowe, charakteryzujące się elegancją, klasą i które przetrwają do przyszłego roku. Dekoracja półek, ścian czy okien zależeć będzie od tego, ile miejsca wygospodarujemy w danym pomieszczeniu i którą jego część chcemy zaakcentować.
 
Magia świąt bardzo często przenosi się z wewnątrz domu, na zewnątrz ? zwłaszcza jeżeli mieszkamy w domu prywatnym i w naszym ogrodzie królują drzewka. Wianki na drzwi, sople i węże świetlne, aranżacje do ogrodu, na balkon czy taras z całą pewnością przykują uwagę ? najpierw w sklepie, a później już za każdym razem, kiedy wychodzić będziemy na wieczorne spacery. W celu udekorowania ogrodu warto sięgnąć po gadżety LEDowe, które charakteryzują się niezwykłą trwałością i energooszczędnością.
 
Czy listopad to Waszym zdaniem odpowiedni czas do rozglądania się za dekoracjami świątecznymi?
Co sądzicie o galerii zebranych przez nas inspiracji?
PS Przypominamy o naszym Mikołajkowym konkursie! Szczegółowe informacje znajdziecie w poprzednim wpisie.
 
 

 

 

Zapisz

1 thought on “Dekoracje świąteczne

  1. Lampki świąteczne wiszą u mnie co roku obowiązkowo 🙂 W tym chciałabym dodać kilka poinsecji na parapety- świetnie pasują do świątecznego klimatu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *