Czy białe wnętrza są ładne?

Każdy z nas lubi otaczać się innymi rzeczami ? pomimo tego, że klasyka króluje w większości polskich mieszkań i stanowczo izolujemy się od uzyskania efektu ?zagraconego? wnętrza, to wciąż z ogromnym dystansem podchodzimy do aranżowania mieszkania całkowicie na biało.

Białe wnętrza są nie tylko modne, ale też bardzo praktyczne. Z racji tego, że zewsząd otaczają nas białe kompozycje z wyłącznie zaakcentowanym kolorem, w swoich domach i mieszkaniach chcielibyśmy powielić ten schemat, ale po głębszym przemyśleniu dochodzimy do wniosku, że ?białe? to przywilej szpitali, ośrodków zdrowia i innych niesamowicie sterylnych wnętrz.

Nic bardziej mylnego! Dlaczego warto wykorzystać biel?

Biały kolor ścian ma nadrzędną spośród wszystkich pozostałych zalet, że optycznie powiększa przestrzeń. Ponadto, jako jeden z nielicznych kolorów palety barw rozjaśnia wnętrze i wywołuje wrażenie czystości.

Nowoczesne wnętrza nie ograniczają się tylko do pomalowania ścian w tym odcieniu. Zaaranżowanie nowoczesnego wnętrza w bieli, to także biała podłoga i również wyposażenie.

Czysta biel pozwoli na uzyskanie efektu wnętrza skandynawskiego. Jeżeli natomiast ta ?laboratoryjność? pomieszczeń będzie dla nas nie do przejścia, zawsze możemy wybrać spośród bardziej pastelowych odcieni.

Białe ściany są niebywale uniwersalne ? łatwo dopasujemy do nich inne kolory w postaci dodatków, mebli. Będą one doskonałym tłem dla dekoracyjnych przedmiotów.

Zapraszamy do przejrzenia galerii z inspiracyjnymi, białymi wnętrzami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *