6 Porady dla właściwego malowania

Najpierw wybrać odpowiedni odcień

ban

Do domu kolorowe ściany, wybrać odcienie w zależności od wielkości i przeznaczenia pomieszczenia. Czy bardziej nadaje się do mniejszych jaśniejsze kolory, duże przestrzenie przeciwnie tutaj wybieramy ciemniejszy odcień. Kolor może zrobić tylko jedną ścianę lub nawet dwa. Inni mogą pozostać białe jako podstawa do obrazów i innych dekoracji.

Przygotuj powierzchnię

Podstawą do zastosowania farby musi być wystarczająco mocne, suche, czyste, płaskie, wolne od brudu, tłuszczu i kurzu. Moczenie podłoże sprawdzenia, czy możliwe jest w dalszym ciągu stosuje się następną warstwę, lub gdy musi być całkowicie usunięta. Stary łuszczenie malarstwo moczyć iść lepiej złom. Aby skrobaczki malarstwo, które jest bardziej elastyczne niż konwencjonalne łopatki. Powierzchnia to nadal można szlifować papierem ściernym na kawałku korka lub siatki do szlifowania płyt kartonowo-gipsowych.

Trzecie zatuszuj pęknięcia

Jeśli zarysowania na ścianach pęka, wypełnić go z gipsu lub pacą tynku (już przygotowane mieszaniny). Ściany pierwszy z pędzlem, a następnie zwilżyć wodą, aby chudego tynków gipsowych lub płaszcz dobrze utrzymany. Wypełnić pęknięcia i usunąć nadmiar materiału z łopatką. Duże otwory lepiej jest wypełnić w kilku warstwach, każda musi wyschnąć. Tynkowanie miejsce można ostatecznie nosić w dół.

Czwarte uprościć czyszczenie

Nie musisz sprzątać po malowaniu bardziej niż jest to konieczne, i przetrzyj kilka ramek okien i drzwi, przełączniki i gniazda, zakleić taśmą. Podłogi i inne wyposażenie w pokoju może chronić od koloru folii, plastiku lub gazety. Krawędzie wiadro z koloru z różnych pojemników z folii aluminiowej, aby uniknąć dalszego nieprzyjemne czyszczenie.

Kup odpowiednie przyrządy

Farbą możemy malować  za pomocą pędzla, gąbki lub wałka na mniejszych obszarach mogą używać okrągłych lub płaskich pędzli różnej wielkości. Zanim zaczniesz malować, mocz pędzel na chwilę w wodzie do nasiąknięcia  – łatwiej z nim pracować. Podczas pracy, nie zostawiaj pędzla leżeć moczony w kolorze. Natychmiast po użyciu jest naprawdę czyste, przedłużyć ich żywotność. Nowy kolor zazwyczaj można po prostu zmieszać go prawidłowo. Jeśli planujesz używać resztę kolorów z ostatniego czasu, naprawdę to sprawdzić przed malowaniem.

Szósta zasada etapy malowania

Pierwszy jest zawsze malowania sufitu – głównie białe, z dala od okna do drzwi. Państwo może malować na drabinie lub z ziemi z adapterem przedłużacza. Po malowaniu krawędzie ścian cienkim pędzlem, malować ściany od góry do dolnej powierzchni pędzlem lub wałkiem w paski o szerokości 60 cm. Rozpocząć się w prawym górnym rogu, który jest najbliżej źródła światła. Małe elementy architektoniczne, takie jak gzymsy konieczne, i na obszarze wokół gniazd i przełączników, użyć mniejszego pędzla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *